0Nákupní košík

O firmě

Společnost A.P.O. - ELMOS v.o.s., přední český dodavatel a výrobce měřicí a regulační techniky, byla založena v roce 1991 jako společnost s ručením omezeným, která byla v roce 1994 transformována na nynější veřejnou obchodní společnost.

Specializace na dodávky procesní instrumentace

A.P.O. - ELMOS se specializuje na dodávky procesní instrumentace (process instrumentation) pro všechny hlavní obory měření a regulace. Zajišťujeme dodávky snímačů a přístrojů pro měření a regulaci teploty, tlaku, průtoku, tepla, hladiny; dále dodáváme převodníky, napájecí zdroje, armatury, servopohony, regulační, havarijní a uzavírací ventily, solenoidové ventily a přístroje pro provozní analýzu. V portfoliu nabízených produktů jsou snímače a přístroje z produkce více než stovky tuzemských i světových výrobců. Díky pečlivému a přísnému výběru obchodních partnerů dodává A.P.O. – ELMOS na trh pouze vysoce kvalitní produkty, které obstojí i v náročných podmínkách průmyslových provozů.

Kompletace dodávek

Jak je známo, řada firem v současnosti usiluje o snížení počtu dodavatelů. Naše společnost Vám vychází vstříc v tomto trendu možností dodávek kompletního sortimentu procesní instrumentace pro měření a regulaci tzv. „z jedné ruky“. V praxi to znamená, že oddělení nákupu nemusí objednávat jednotlivé položky u několika dodavatelů, ale široký ucelený sortiment měření a regulace může objednat u naší společnosti v rámci jedné dodávky s garancí vzájemné bezproblémové slučitelnosti dodávaných produktů.

Realizace investičních akcí

Naše společnost zajišťuje kromě dodávek pro provozní údržbu také kompletní dodávky investičních celků v oboru měření a regulace, od projektu až po montáž a uvedení do provozu.

Výroba

Výrobou měřicí a regulační techniky se A.P.O. – ELMOS zabývá od svého založení v roce 1991. Všechny výrobky jsou produktem našeho oddělení vývoje. Specializujeme se na výrobu panelových přístrojů. V této oblasti dále pracujeme na vývoji nových produktů s vlastní inteligencí. Vyráběné přístroje mají atesty na elektrickou bezpečnost, elektromagnetickou kompatibilitu a podle potřeby i na seismickou odolnost.

Sídlo společnosti

Společnost A.P.O. – ELMOS sídlí od počátku roku 2005 v nové vlastní provozovně přímo u hlavní silnice Jičín-Trutnov. V roce 2015 jsme realizovali přístavbu nového západního křídla budovy pro potřeby dynamicky se rozvíjejícího oddělení Pick to systems. V současnosti objekt splňuje naše nároky ohledně obchodních, výrobních a skladovacích prostor. Sídlo společnosti se nachází v malém městě Nová Paka v oblasti Podkrkonoší. Město je dlouhá léta spjato s tradicí výroby měřicí a regulační techniky.

Optimalizace řešení pro zákazníka

Naše společnost má snahu vždy nabídnout zákazníkovi optimální řešení z hlediska jeho technických i ekonomických požadavků. Úplná nabídka snímačů a přístrojů nabízí možnost výběru od jednodušších ekonomicky výhodných řešení až po dodávky dokonalé vysoce komfortní měřicí a regulační techniky. Dodáváme také produkty do prostředí s nebezpečím výbuchu a přístroje pro jadernou techniku.

Během pětadvacetileté existence získala firma A.P.O. - ELMOS pevné místo na trhu a vybudovala si postavení předního dodavatele měřicí a regulační techniky v České republice. Spokojenost našich klientů je pro nás tím nejvyšším cílem a podmínkou dalšího dynamického rozvoje firmy.

Flexibilita, rychlost, obchodní podmínky

Naši technici a obchodníci řeší Vaše zadání v oblasti měření a regulace pružně a rychle v přiměřených cenových relacích. Pro stálé klienty nabízíme možnost zajímavých obchodních slev.